תחומי התמחות​​

"כל פרויקט קבלני אשר מגיע לידי החברה, עובר הליך של תכנון מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר"

שבט בנימין היא חברה קבלנית בעלת ניסיון רב, המתמחה בביצוע עבודות גמר בשטחים מסחריים ועיצוב פנים משרדים. כל פרויקט קבלני אשר מגיע לידי החברה, עובר הליך של תכנון מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר. השלב הבא, יהיה השלב הביצועי, עליו מופעל פיקוח קפדני, המתבצע על ידי מנהלי עבודה מקצועיים ומנוסים, וזאת על מנת להשיג תוצאה ברמת גימור מושלמת – תוך מחויבות לעמידה במסגרת התקציב ובלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

החברה מקפידה על עמידה בתקני העבודה הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר.
בין העבודות אותן החברה מבצעת עבור לקוחותיה מהמגזר העסקי:

עבודות גבס

חברת שבט בנימין מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הגבס, בין אם למטרות פונקציונאליות ובין אם למטרות דקורטיביות. העבודות מתבצעות תוך דגש על איכות, יצירתיות, רמת גימור גבוהה ומתן מענה כולל ומושלם עבור דרישות המזמינים.

קירות מסך זכוכית

קירות מסך זכוכית מהווים כיום את אחד הטרנדים החדשניים והפופולאריים בתחום העיצוב. חברת שבט בנימין מתמחה בהתקנת קירות מסך זכוכית באיכות גבוהה, אשר בכוחם להקנות למבנה מראה יוקרתי וייחודי.

ריצוף

החברה מתמחה בהתקנת כל סוגי הריצוף ובין היתר: פרקטים, בטון יצוק, קרמיקה, שטיחים מכל הסוגים ועוד.. החברה מקפידה לעבוד רק עם חומרי הגלם האיכותיים בשוק, ועבודות ההתקנה מבוצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים, ובסטנדרטים הגבוהים האפשריים.

מערכות חשמל

החברה מתכננת ומתקינה מערכות מים וחשמל ואף מתמחה בהתקנת מערכות חשמל חכמות, תוך התאמה מלאה לתנאי השטח, ולצרכי ודרישות הלקוחות.

מערכות לגילוי וכבוי אש ומים

מגוון פתרונות לגילוי וכיבוי אש מהמתקדמים והחדשניים בשוק זה. כל הפתרונות המוצעים על ידי החברה עומדים בתקנים המחמירים של שירותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי.

עבודות צבע

ביצוע עבודות צבע מסוגים שונים, תוך הקפדה על עבודה עם צבעים וחומרי גלם אמינים ושימת דגש על כל הפרטים הקטנים.

עבודות הריסה

הריסה של קירות מסוגים שונים, אשר מתבצעת על ידי מומחים בתחום. עבודות ההריסה מתבצעת לאחר עריכת בדיקות קפדניות, תכנון מקיף של העבודה ודאגה לבצע בצורה מקצועית, מדויקת ובטיחותית.

התקנת מערכות מיזוג

תכנון והתקנה של מערכות מיזוג מתקדמות ומותאמות צרכים, מבית החברות המובילות בתחום.

חברת שבט בנימין מעסיקה ועובדת עם מנהלי פרויקטים מקצועיים, אשר נמצאים בשטח ומלווים את כל השלבים הביצועיים של הפרויקט, במטרה להבטיח איכות בלתי מתפשרת בכל שלבי העבודה, ומתן מענה מושלם לצרכים הפרטניים של הפרויקט ולדרישות הלקוח.

החברה עומדת מאחורי פרויקטים מרשימים עליהם אמונים אדריכלים מהמובילים בישראל בתחום אדריכלות משרדים.
כל הפרויקטים, ללא יוצא מהכלל מתאפיינים ברמת גימור בלתי מתפשרת ומשתלבים בהרמוניה עם הסגנון העיצובי המאפיין את מרכזי ומגדלי העסקים המרכזיים והיוקרתיים בגוש דן והסביבה, בהם הם ממוקמים.

מתודולוגיית העבודה של שבט בנימין

שבט בנימין פועל על פי מתודולוגיות עבודה מוקפדות,
על מנת לייעל תהליכים ולהגיע לתוצאות המדויקות בזמן הקצר.

התנעת הפרויקט והכנת לוח זמנים לביצוע

בוחרים את המנהלים והיועצים לפרויקט, מורידים לרכש משימות לנתיבים קריטיים לטובת זירוז הזמנות הרכש. זה הזמן לסגור לוחות זמנים לפרויקט ודד ליין לספקים.

ערבויות וביטוחים

חשוב לנו לשמור על בטיחות לאורך כל הפרויקט, ולכן בשלבים הראשונים אנו מטפלים בנושאי הערבויות, התקנים, הנהלים והביטוחים לביצוע הפרויקט.

פגישה עם הנהלת הבניין לצורך תיאום תחילת העבודות

בשלב זה נבצע תיאום ציפיות עם הנהלת הבניין.

בחירת קבלני משנה

חשוב לנו לשמור על רמת ביצוע גבוהה, ולכן כלל קבלני המשנה נבחרים בקפידה, תוך הסתכלות על טובת הפרויקט.

סיור בשטח עם כלל הקבלנים

יוצאים לשטח. יועצים, אדריכלים, פיקוח וגורמים נוספים המעורבים בפרויקט מסיירים יחד על מנת להבין את התמונה המלאה.

תחילת ביצוע העבודות

הכל מוכן! כעת צוות העובדים מתחיל בביצוע העבודות בשטח על פי התכנון המדויק. כל זאת נעשה בפיקוח מלא למניעת טעויות ובזבוז זמן יקר.

עיצומו של תהליך הביצוע

שלב הביצוע מדגים את אחת מיכולות הליבה של שבט בנימין. התהליך כולל פיקוח מקצועי, איש קשר צמוד וישיבות שבועיות באתר הלקוח יחד עם הקבלנים, מנהלי עבודה, מנהלי פרויקטים, צוות הפיקוח והאדריכל.

סיור מסירה ראשוני

ההתרגשות בשיאה, מתחילים לראות חלל מוגמר.

מסירה סופית

לאחר הפינישים האחרונים מגיע השלב המרגש – מסירה. בשלב זה תקבלו את תיקי המתקן.

ליווי צמוד של מנהל העבודה לכל תקופת המעבר

על מנת לתת קשת פתרונות לוגיסטיים למעבר למשרדים החדשים, כולל: פירוק, אריזה והובלה של הציוד מהמשרד הישן לחדש, חיבור המחשבים והרכבת הציוד, תליית תמונות וכו׳, כך שתוכלו פשוט להכנס למשרד החדש ולהתחיל לעבוד.

כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן...

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה וליצור אתנו קשר