לקוחות ממליצים

בשמי ובשם חברת הינומן ברצוני להודות לך ולמשפחת ״שבט בנימין״ על העבודה המקצועית שהענקתם לנו בבניית משרדינו החדשים בעזריאלי ראשונים. מהמפגש הראשון עימכם הרגשנו כי אנו בידיים טובות. הפרוייקט כולו נוהל ברמה מקצועית גבוהה, אדיבה ובגישה חיובית לפתירת בעיות באופן מיידי ותמיד עם חיוך. הצוות כולו פעל בצורה אמינה, בשקיפות מלאה כשהתחושה היתה שטובת הלקוח קודמת לכל. אני רוצה להודות ולשבח באופן אישי את אנר בחישב מנהל הפרויקט ואדיר אליהו מנהל העבודה אשר לאורך כל הדרך ניהלו את הפרויקט ביד רמצה, ללא פשרות, במקצועיות תוך כדי הנעת כל העובדים בשטח באופן שיטתי ומסודר ועמידה בלוח זמנים, והעניקו לי באופן אישי תחושה נהדרת של שותפות, קיבלו את פני בכל ביקור בשמחה, הרגיעו אותי כשהיה צריך ותמיד עמדו מאחורי כל מילה שאמרו. אני רואה לנכון לציין זאת כיוון שאני בטוחה שאתה כמנהל יודע שהעובדים שלך בסופו של דבר הם הפנים של החברה אותה אתה מוביל והם הנכס הכי חשוב שבכל חברה. אתה יכול להיות ממש גאה! אין ספק שזכית שהם בצוות שלך. אנר ואדיר נושאים את שם השבט שלכם בגאון והיחס והעבודה שהם השקיעו יזכרו אצלי תמיד בראש כנדיר ומרגש. אנא מסור להם באופן אישי את תודתי העמוקה והערכתי. שי, שוב תודה על הכל אתם מוזמנים תמיד להגיע אלינו לקפה...אום אם לקוח פוטנציאלי שאותו אתם רוצים להרשים - אנו נמליץ בשמחה. מאחלת לכולכם שנה טובה, בריאות והמשך הצלחה בפרוייקטים הבאים. אתם ממש ״שבט״ לעניין!
משרדי הינומן
בחודש יולי 2019 השיקה ROOMS בשעה טובה את מתחם חללי העבודה המשותפים הראשון מסוגו במלון NYX ברחוב בגין תל אביב. ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו לפרויקט הגמרים של המתחם אשר בוצע על ידי שבט בנימין, ואשר התפרס על שטח של כ- 1300 מ"ר. על אף מורכבות הפרויקט צוות שבט בנימין פעל ביתר שאת לסיום הפרויקט תוך צליחת מסוכות, עמידה בלוחות זמנים וביצוע הפרויקט ברמה גבוהה, כל זאת תוך שמירה על נהלי עבודה ובטיחות וגהות באתר. תודתנו על עבודתכם המסורה ועל שותפותכם בתהליך ההקמה.
ROOMS
קרן מעוז, סמנכ"ל נדל"ן ופרויקטים פתאל וורקספייס
לשי, רועי וכל חברי השבט! בהתחלה שאתה מתחיל פרויקט אתה לא יודע עם מי התחתנת.. יש מלא חששות ומלא תהיות אם עשית את הבחירה הנכונה... לאחר חודשיים וחצי אינטנסיביים בגודל 540 מטר, אנחנו יכולים להגיד היום בלב שלם וראש מורם - אתם תותחים! זה מתחיל מהיחס האנושי, ממשיך לירידה לפרטים הקטנים, ועד המיץ של הסוף - לעזור לנו לצאת מהמשרד הישן. אין הרבה חברות בשוק, ולא משנה מאיזה תחום - שיודעות להיות מקצועיות, אנושיות ובמחיר הוגן. אתם זן נדיר, המון תודה לכולכם ובמיוחד לשרון וסימון המההממים שעשו עבודה לא פחות ממושלמת. במלא הערכה וחברות, חברת black rabbit.
black rabbit
אדר שולדנפרי
שבט בנימין נבחר לאחר תהליך של מכרז ומו"מ מתוך שורה של קבלני עבודות גמר לביצוע עבודות בינוי בשטח כולל של כ 1500 מ"ר על פני 2 קומות, במתחם בסר בבני ברק. עברנו יחד כברת דרך ארוכה, בה הוכחתם מקצועיות, עמידה בזמנים, קיום התחייבויות, אכפתיות רבה, יושר אישי ומקצועי, הקפדה מלאה על הפרטים הקטנים, יצירת קשר אמין, תיאום ובקרה גם על בעלי המקצוע הנוספים. תודה מיוחדת לשי גינדי, אופיר מהלל על הניהול והליווי לאורך כל הדרך. תודה ענקית לצוות אותו פגשנו יום יום באתר - שגיא, עודד ודניאל, תודה על המקצועיות, האחריות וכן היכולת להתייעץ בכל נושא. כל זה ועוד תרם רבות להצלחת הפרויקט, אנחנו שבעי רצון מהתוצאה הסופית ולא פחות חשוב מזה מהדרך. אנחנו מאחלים לכם הצלחה וכל טוב בהמשך דרככם.
הוט צרכנו
גנית הראל, משנה למנכ"ל
לשי גינדי, רונן טל ולכל משפחת שבט בנימין היקרה,
שי, התייעצתי איתך עוד הרבה לפני שהתחלנו לעבוד ביחד. תמיד היית זמין ועזרת מכל הלב. כשהגיע הזמן לבחור קבלן לביצוע ההתאמות במשרדים שלי במגדלי הארבעה לא הייתה שאלה בכלל שלמשימה הזו אתה האיש הנכון. לאורך כל הדרך מילה שלך הייתה מילה, הפגנת אמינות ומקצועיות ללא פשרות והעבודה איתך הייתה פשוט תענוג והתוצאה הסופית עוד יותר. אני רוצה להודות ולשבח את מנהל הפרויקט, רונן טל האלוף. איש מקצוע מהמעלה הראשונה, פיקד על העבודות בשטח ביד רמה, עמד בלוחות זמנים ואף הקדים אותם.
לאורך כל הדרך נתן שירות עם חיוך, פתר בעיות בשטח ולא היה אתגר שלא התגבר עליו.
בקיצור, אם לצאת לקרב אז רק אתכם! אנשים טובים, אמינים, מקצועיים ושותפים לדרך. תודה!

אבלין השקעות בע"מ

זיו נגר
בפרויקט מיוחד ומרגש (שוב) של הסטודיו.
בדיוק לפני שנה נכנסנו בפעם הרביעית תוך שלוש שנים למסע של יצירה, גילוי, גיבוש שפה ודיוק זהות. בתכנון ועיצוב המשרדים החדשים שהם הבית הרשמי הראשון (ממש מאפס) של חברת LUSHA. שיתוף פעולה נוסף עם לקוחות שכבר מזמן הפכו אותנו למשפחה אחת גדולה, ולגמרי מוכיחים את האמרה: "כשזה זה", זה פשוט זה! תחת ההגבלות והטרוף של הגל הראשון של הקורונה לא עצרנו באף מחסום וסיימנו בול בזמן, מפורקים (בקטע טוב) וסופר מרוצים! כל זה לא היה יכול לקרות בלי לקוחות סומכים ומאמינים שנתנו לנו המון חופש פעולה וצוות תותחי על מגובשים שנתנו את הלב והנשמה.

LUSHA

יוני צרויה, מנכ"ל לושה

כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן...

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה וליצור אתנו קשר