"יצירתיות היא לראות את מה שכל אחד ראה, ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב"

– אלברט איינשטיין

אודות החברה

חברת "שבט בנימין" נוסדה ב-2012 על ידי קבלן הביצוע המנוסה שי גינדי, שכבר אז היה בעל מוניטין מעולה בתחום הבנייה ועבודות הגמר.

שי חבר לקבלנים נוספים ואנשי מקצוע מהמובילים בענף הבנייה, ובאמצעות הידע המקצועי והניסיון אותו צברו בשוק הבניה הפרטית, עלתה התכנית אשר קרמה עור וגידים, לספק את אותם שירותים מקיפים ואיכותיים, עם אותה רמת הגימור בלתי מתפשרת, למגזר העסקי – וכך הוקמה חברת "שבט בנימין"- חברה קבלנית המתמחה בבנייה, שיפוץ ועיצוב משרדים יוקרתי.

סטנדרטים בלתי מתפשרים בענף המשרדים

השילוב בין ניסיון של שנים, הקשרים אשר נצברו לאורך הזמן וההיכרות המקיפה עם ענף הבנייה, לצד הקפדה על עדכניות, חדשנות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מאפשר לחברת "שבט בנימין" לספק את המענה המושלם על כל דרישות וצרכי הלקוח.
במהלך שנות פעילותה, קבעה החברה סטנדרטים חדשים בכל מה שקשור לאיכות, שירות ומקצוענות, ומספיק מבט חטוף בפרויקטים שביצעה, בכדי להבין שמדובר על "רמת גימור בלתי מתפשרת".

כשכל הפרטים מתחברים לכדי שלם אחד מושלם

צוות החברה כולל כ-30 עובדים מקצועיים, חרוצים, מוכשרים ודייקנים וביניהם: מנהלי עבודה, מנהלי פרויקטים ובעלי מקצוע נוספים, אשר מגויסים בהתאמה לסוג הפרויקט ולצרכי הלקוח הפרטניים.
עובדה זו, מאפשרת לנהל את התהליך באופן יעיל ומדויק, ולעמוד בקפדנות בלוח הזמנים והתקציב המוסכם.

אין צורך להתפשר על פחות מהטוב ביותר

החברה שמה דגש בכל פרויקט העובר תחת ידיה לכל הפרטים- קטנים כגדולים. ההקפדה והפיקוח במהלך כל שלבי הפרויקט, על-ידי שימוש באמצעי בקרה חיצונים, מהקפדניים ביותר שקיימים בענף הבנייה, מאפשרים פרויקט זורם העומד בלוחות הזמנים והתקציב שנקבעו בתחילתו.

הגינות ואמינות לכל אורך הדרך

צוות עובדי החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי שם טוב ומוניטין, אשר הושגו מניסיון של שנים בביצוע פרויקטים ורקימת קשרי עבודה מעולים. ההגינות והאמינות אשר נמצאים בראש סולם הערכים של החברה, באים לידי ביטוי בשיתוף ושיקוף מלא של הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט.
כל אחד מלקוחות החברה יכול להיות שקט ורגוע בידיעה שהוא זוכה למענה הטוב והאיכותי ביותר אותו הוא יכול לקבל.

כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן...

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה וליצור אתנו קשר