תחומי התמחות​​

"כל פרויקט קבלני אשר מגיע לידי החברה, עובר הליך של תכנון מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר"

שבט בנימין היא חברה קבלנית בעלת ניסיון רב, המתמחה בביצוע עבודות גמר בשטחים מסחריים ועיצוב פנים משרדים. כל פרויקט קבלני אשר מגיע לידי החברה, עובר הליך של תכנון מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר. השלב הבא, יהיה השלב הביצועי, עליו מופעל פיקוח קפדני, המתבצע על ידי מנהלי עבודה מקצועיים ומנוסים, וזאת על מנת להשיג תוצאה ברמת גימור מושלמת – תוך מחויבות לעמידה במסגרת התקציב ובלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

החברה מקפידה על עמידה בתקני העבודה הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר.
בין העבודות אותן החברה מבצעת עבור לקוחותיה מהמגזר העסקי:

עבודות גבס

חברת שבט בנימין מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הגבס, בין אם למטרות פונקציונאליות ובין אם למטרות דקורטיביות. העבודות מתבצעות תוך דגש על איכות, יצירתיות, רמת גימור גבוהה ומתן מענה כולל ומושלם עבור דרישות המזמינים.

קירות מסך זכוכית

קירות מסך זכוכית מהווים כיום את אחד הטרנדים החדשניים והפופולאריים בתחום העיצוב. חברת שבט בנימין מתמחה בהתקנת קירות מסך זכוכית באיכות גבוהה, אשר בכוחם להקנות למבנה מראה יוקרתי וייחודי.

ריצוף

החברה מתמחה בהתקנת כל סוגי הריצוף ובין היתר: פרקטים, בטון יצוק, קרמיקה, שטיחים מכל הסוגים ועוד.. החברה מקפידה לעבוד רק עם חומרי הגלם האיכותיים בשוק, ועבודות ההתקנה מבוצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים, ובסטנדרטים הגבוהים האפשריים.

מערכות חשמל

החברה מתכננת ומתקינה מערכות מים וחשמל ואף מתמחה בהתקנת מערכות חשמל חכמות, תוך התאמה מלאה לתנאי השטח, ולצרכי ודרישות הלקוחות.

מערכות לגילוי וכבוי אש ומים

מגוון פתרונות לגילוי וכיבוי אש מהמתקדמים והחדשניים בשוק זה. כל הפתרונות המוצעים על ידי החברה עומדים בתקנים המחמירים של שירותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי.

עבודות צבע

ביצוע עבודות צבע מסוגים שונים, תוך הקפדה על עבודה עם צבעים וחומרי גלם אמינים ושימת דגש על כל הפרטים הקטנים.

עבודות הריסה

הריסה של קירות מסוגים שונים, אשר מתבצעת על ידי מומחים בתחום. עבודות ההריסה מתבצעת לאחר עריכת בדיקות קפדניות, תכנון מקיף של העבודה ודאגה לבצע בצורה מקצועית, מדויקת ובטיחותית.

התקנת מערכות מיזוג

תכנון והתקנה של מערכות מיזוג מתקדמות ומותאמות צרכים, מבית החברות המובילות בתחום.

חברת שבט בנימין מעסיקה ועובדת עם מנהלי פרויקטים מקצועיים, אשר נמצאים בשטח ומלווים את כל השלבים הביצועיים של הפרויקט, במטרה להבטיח איכות בלתי מתפשרת בכל שלבי העבודה, ומתן מענה מושלם לצרכים הפרטניים של הפרויקט ולדרישות הלקוח.

החברה עומדת מאחורי פרויקטים מרשימים עליהם אמונים אדריכלים מהמובילים בישראל בתחום אדריכלות משרדים.
כל הפרויקטים, ללא יוצא מהכלל מתאפיינים ברמת גימור בלתי מתפשרת ומשתלבים בהרמוניה עם הסגנון העיצובי המאפיין את מרכזי ומגדלי העסקים המרכזיים והיוקרתיים בגוש דן והסביבה, בהם הם ממוקמים.

כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן...

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה וליצור אתנו קשר