שיפוץ משרדים

פרוייקט עיצוב משרדים לחברת Cleanfuture

ביופיליה הוא טרנד חזק מאוד היום בכל מה שקשור לתחום שיפוץ משרדים. אלה הם משרדים שמכניסים את הטבע עמוק עמוק לתוך המשרד, הן באדניות ענק, שטיחים דמויי שטיח סינטטי וכלה בקיר ירוק עליו יצמחו שתילים ופרחים.

עולם עיצוב המשרדים עובר היום שיפוץ משרדים מאסיבי. בעידן בו כל דבר מגדיר אותך ואת הסטטוס שלך, יש חשיבות רבה לסביבת העבודה שלך, לא רק בעיניך ובעיני העובדים שלך אלא גם בעיני הלקוחות.

בעידן בו יש המון בעלי מקצועות כמעט בכל תחום, התחרות היא גדולה ומשיכת לקוחות נכונים היא אתגר לא פשוט. חלק מזה הוא באיזה משרד אתם יושבים, מאיפה מתנהלת הפעילות העסקית שלכם, והאם המשרד שלכם תואם את המעמד והסטטוס שאתם רוצים שיתפסו אתכם.

אין ספק כי שיפוץ משרדים נעשה מכל מיני סיבות. יש נושא התאמת המשרד לפונקציות התפקודיות, אבל יש גם את הנושא של עיצוב והוא לא פחות חשוב מהפונקציונאליות.

מגמות בעולם המשרדים- שיפוץ משרדים

ביופיליה הוא טרנד חזק מאוד היום בכל מה שקשור לתחום שיפוץ משרדים. אלה הם משרדים שמכניסים את הטבע עמוק עמוק לתוך המשרד, הן באדניות ענק, שטיחים דמויי שטיח סינטטי וכלה בקיר ירוק עליו יצמחו שתילים ופרחים.

הביופיליה מנסה לקרב את האדם, במקרה הזה שיפוץ משרדים בסגנון ביופיליה, לטבע, לירוק ולבסיסי. סביבה כזו מאמינים המומחים, מוציאה מאנשים את המיטב שבהם ותורמת לתחושת הנוחות שלהם (כי באנו מהטבע וכו').

שיפוץ משרדים אם כך, יכול לכלול היום גם קיר של גינה אקולוגית ירוקה ומרשימה. שום לקוח שלכם לא יעמוד בפניה.

תכנון וביצוע- שיפוץ משרדים

אין ספק כי כל סגנון בעיצוב משרדים בא לשדר משהו אחר, זה כמו כרטיסי ביקור. כמו שלא לכל עורכי הדין יש את אותו כרטיס ביקור, אלא שהבחירה שלהם בכרטיס ביקור מסוים בהחלט מעידה עליהם, כך גם המשרד ופה עוד מדובר במקום הכי מרכזי בקריירה שלהם- המשרד.

שיפוץ משרדים מתחיל מתכנון של מעצב פנים או אדריכל ויש גם חברות שיפוצים עם כל כך הרבה ניסיון של שיפוץ משרדים, שהן מסוגלות לתת לכם גם מענה וייעוץ אדריכלי.

תחילה צריך להגיע לקונספט הנבחר של המשרד. מה הסגנון שיהיה בו, ומה הוא צריך להעביר. כמובן שיש קשר הדוק בין מה שרוצים להעביר לבין התרגום של זה לשפת העיצוב.

חברת שיפוצים שעוסקת בתחום שיפוץ משרדים, מכינה את המשרד מבחינת בנייה והריסה, צביעה, ריצוף, הקמת וחלוקת החללים השונים בתוך המשרד וכו', ואחר כך בא תורו של המעצב, כאשר ביצוע המשרד נעשה כמובן בהתאם לתכנון האדריכלי.

שיפוץ משרדים- אומנות המיתוג

מיתוג המשרד נעשה עפ"י תכנית התכנון של המשרד. אם אתם רוצים משרד שירגיש משפחתי זה דבר אחד, ואם אתם רוצים לתכנן משרד שידגיש את המינימליזם, או שיהיה בסגנון מודרני זה דבר אחר. כל סגנון כזה דורש שיפוץ משרדים אחר, כאשר יש קשר הדוק בין התכנון של המשרד לבין העיצוב שלו. הם כמו כפפה ליד.

ההרגשה הכי טובה שאפשר לקבל אחרי שיפוץ משרדים, זה שהמשרד הזה מרגיש כאילו הוא קיים פה מאז ומעולם.

מאמרים נוספים

כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן...

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה וליצור אתנו קשר