אדריכלות משרדים

עיצוב לובי משרדי עורכי דין

כדי שאנשים יישארו כל כך הרבה זמן במשרד וירגישו בנוח, אדריכלות משרדים שמה את הדגש על המקומות המשותפים במשרד, שאמורים להעניק לעובדים את הפנאי, התחושה הטובה והזמן גם ליהנות בהפסקות.

בעידן העכשווי אדריכלות משרדים היא הגורם מספר אחת שמוביל אנשים להתייחס למקום העבודה שלהם באותה נאמנות וחמימות שבה מתייחסים לבית.

המטרה של אדריכלות משרדים היא להציג את המשרד בצורה הכי נאמנה לקונספט העבודה שלו. לכל תחום של משרד יש את האווירה שיש לייצר בו בתהליך של אדריכלות משרדים. יש משרדים שהמטרה שלהם היא לשדר כמה שיותר איפוק ומקצועיות, ויש משרדים שדווקא בגלל שהם עוסקים בדברים מאוד רציניים (עיצוב משרד עורכי דין, מרפאות, הייטק), הם ירצו לעצב לעצמם מקום שונה לגמרי מתפיסת המקצוע שלהם.

לכל תחום עיסוק יש איזה שפה שלקוחות לכאורה מבינים. כלומר- לקוחות של עורך דין, לא מצפים למצוא אותו יושב בחדר עגול ואדום. מצד שני הקדרות של המקצוע ועודף החוקים, לא אומר שצריך להושיב אותו בחדר שיש בו אווירה של בית משפט.

מומחים של אדריכלות משרדים דווקא יאמרו שכדאי לשחרר בעיצוב וזה לא מפחית ממידת הרצינות או המקצועיות של בעל המשרד, אבל זה בהחלט תורם לעובדים וגם ללקוחות להרגיש קצת בית. כמה שפחות משרד ויותר חמימות.

סביבה נעימה- עובדים שמחים

סביבת החיים שלנו וגם סביבת העבודה, משנות את ההתייחסות שלנו ומשפיעות עלינו. אדריכלות משרדים לוקחת את החלק ומעצבת אותו (מעבר ליישום פונקציות כמו פינות עבודה ועוד).

היא מייצרת סביבה בה יהיה נעים להיות ולעבוד, לשוחח עם עמיתים לעבודה ולשהות במשרד. ככל שסביבת העבודה יותר נעימה כך אנשים פחות ממהרים לצאת הביתה. כך עולה מאין ספור מחקרים על התרומה של סביבת עבודה מעוצבת להרגשה של העובדים.

אדריכלות משרדים מנסה להשקיע לא רק בבניית חללי המשרדים לעובדים השונים, אלא גם לספק להם סביבת עבודה בה הם נהנים להיות. ככל שהם נהנים יותר, כך הם יצירתיים ותורמים יותר ומקום העבודה שלהם מרוויח מזה.

ככל שהעובדים מרגישים שהשקיעו בהם, כך הם נותנים יותר.

סביבת עבודה בה יש תחושת חמימות כמו של בית, מיישרת קו עם ההתנהלות היום של 8,9 שעות עבודה גם בחברות אינטרנט, הייטק ועוד.

כדי שאנשים יישארו כל כך הרבה זמן במשרד וירגישו בנוח אדריכלות משרדים שמה את הדגש על המקומות המשותפים במשרד, שאמורים להעניק לעובדים את הפנאי, התחושה הטובה והזמן גם ליהנות בהפסקות.

אדריכלות משרדים- מיתוג מקומות עבודה

בהצפה הנוכחית של ייזום פרויקטים והקמת משרדים, אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לעשות כדי שקהלי היעד שלכם יפנו אליכם, זה לעצב לכם משרד שכולל את תפיסת העולם שלכם (שמשליכה כמובן על העיסוק שלכם).

כדי לברוא מותג שיוביל אתכם בנישה שלכם, תנו לחברת אדריכלות משרדים לעצב לכם את חלקת האלוהים שלכם ורק שלכם.

אדריכלות משרדים היא לא רק עיצוב, היא כוללת את האופי של המשרד שלכם, ממתגת אתכם והופכת אתם לנבדלים מכל השאר. לקוחות יאהבו את זה.

מאמרים נוספים

כל פרויקט גדול מתחיל בצעד אחד קטן...

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הזה וליצור אתנו קשר